URODA

Pielęgnacja włosów niskoporowatych

  • 24 kwietnia, 2023
  • 0 Comments

Włosy niskoporowate mają swoje wady i zalety – jednej strony pięknie wyglądają, z drugiej – trudno się je stylizuje. Warto wiedzieć na jaką pielęgnację w ich przypadku postawić, tak aby uzyskać jak najlepsze efekty.

Jak długo nie myć włosów po farbowaniu? URODA

Jak długo nie myć włosów po farbowaniu?

  • 27 marca, 2023
  • 0 Comments

Farbowanie przeważnie sprawia, że włosy stają się osłabione i podatne na rozmaite urazy. Nieprawidłowo przeprowadzona procedura potrafi nawet poważnie uszkodzić kosmyki. Nie tylko sam jego przebieg jest jednak istotny, ale również prawidłowa pielęgnacja po opuszczeniu salonu fryzjerskiego. Te dwa czynniki posiadają ogromny wpływ na fryzurę i mogą mieć długofalowe skutki, zarówno pozytywne, jak i negatywne.

Jak długo trzyma się farbę na włosach? URODA

Farbowanie włosów – jak długo można trzymać farbę na włosach?

  • 25 marca, 2023
  • 0 Comments

Farbowanie włosów pozwala osiągnąć ciekawe efekty – zmiana koloru może mocno wpłynąć na cały wizerunek. Trzeba się jednak odpowiednio do tego przygotować. Zrobienie mieszanki oraz przeprowadzenie procesu związane jest z pewnym ryzykiem oraz trudnościami, ale mając odpowiednią wiedzę, można przez to przebrnąć. Domowa koloryzacja to świetna alternatywa dla drogiej wizyty w salonie fryzjerskim.

Jak wzmocnić włosy domowymi sposobami? TOP URODA ZDROWIE

Jak wzmocnić włosy domowymi sposobami?

  • 23 marca, 2023
  • 0 Comments

Wiele osób w dobie social mediów wpada w kompleksy i zastanawia się jak poprawić swój wygląd zewnętrzny. Bez zastanowienia możemy stwierdzić, że ważną częścią tego jak się prezentujemy jest kondycja naszych włosów. Nawet rozpuszczone lśniące włosy będą wyglądać o wiele lepiej niż fantazyjne upięcie, z którego wystają połamane włoski lub rozdwojone końcówki. Jednak nie zawsze […]

jak rozjaśnić włosy w domu; jak samemu rozjaśnić włosy; jak rozjaśnić włosy rozjaśniaczem; jak rozjaśnić włosy w domu bez rozjaśniacza; czym rozjaśnić ciemne włosy; jak rozjaśnić włosy farbowane; jak rozjaśnić włosy domowym sposobem; domowe sposoby na rozjaśnienie włosów TOP URODA

Jak rozjaśnić włosy w domu? Domowe sposoby na rozjaśnienie włosów

  • 17 lutego, 2023
  • 0 Comments

Marzysz o pięknych rozjaśnionych włosach, ale nie chcesz wydawać fortuny na wizytę u fryzjera? W tym artykule przedstawimy kilka sposobów, jak samodzielnie rozjaśnić włosy w domu. Dowiecie się, czym rozjaśnić ciemne włosy, jak rozjaśnić włosy farbowane, jak użyć rozjaśniacza i jak osiągnąć efekt rozjaśnionych włosów bez użycia chemii.